Metin Külünk Önceden haber vermişti.

Gündem 22.01.2023 - 00:44, Güncelleme: 22.01.2023 - 01:20
 

Metin Külünk Önceden haber vermişti.

Milletimizin vicdanında mahkum olacaklardır.
Metin Külünk Önceden haber vermişti. AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk sosyal medyada daha önce yaptığı paylaşımlarda yurt içinde ve yurt dışında provokatif eylemlerin olacağını öngörmüştü. Tecrübeli siyasetçi yaptığı paylaşımlarla nelerin olabileceğini önceden adeta haberdar etmişti. Bu gün İsveç’te Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim ’e yapılan provakatör eylemin ardından Metin Külünk’ün daha önceden yaptığı paylaşımlarda ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor. Metin Külünk önceki paylaşımlarında Türk Milleti ne neler hatırlatmıştı.. Metin Külünk ; Aziz milletimiz, Sömürgeci güçler bir kez daha Doğu Akdeniz’deki , Anadolu topraklarındaki, Karadenizdeki petrol ve doğalgaz ımıza çökmek istiyor ve bize ait zenginliklerin bir kez daha üstünü örtmek ve gasp etmek peşindedir. Emperyalistler, “Kendi topraklarıma ve topraklarımın zenginliğine sahip çıkacağım!” diyen Sayın Erdoğan’ı devirmek için, içerdeki işbirlikçileri ile hareket halindeler. 2023 seçimleri, ya daha zengin müreffeh bir Türkiye için , Bağımsız bir Türkiye için; petrolümüze ve doğalgazımıza sahip çıkıp, zenginleştiğimiz ve daha güçlü refaha kavuştuğumuz bir Türkiye olacak Ya da bir kez daha sömürülen, bağımsızlığının üzerine ipotek konulmuş ve egemenlik haklarımızın elimizden alındığı bir Türkiye olacak.Seçim, bu seçimdir. Yaşasın, her alanda Tam Bağımsız ve Yükselen Türkiye’miz Dün de aynı Avrupa’nın ağzıyla Abdülhamit Han'a istibdat iftirası atarak içeride operasyon yapanlar ve onların işlerini kolaylaştırmak için fetva verenler vardı. Abdülhamit Han ise petrolü bulmuş, otomobili fark etmiş, eğitimi yenilemişti. Türkiyenin önünün açılması için her türlü adım atılıyordu. Ancak ona din ve dindarlık adına Batılı işgalcilerin ağzı ile istibdatçı diyenler, onun düşürülmesi için fetva verenler, onun hakkında hak etmediği cümleler kullananlar, bu ülkenin 200 yılına mal oldular, ve 200 yıldır insanlık büyük acılar yaşıyor. Ve hepsi sonrasında elbette üzüldüler pişman oldular ama kaybeden koca devlet ümmet ve insanlık oldu. Şimdi bugün de din ve dindarlık adına, İslamcılık dili üzerinden TIPKI EMPERYALİSTLERİN kullandığı dili kullanarak ÖZEL SOHBETLERİNDE KONUŞMALARINDA CEMAATLERİNDE ERDOĞAN düşmanlığı yapanlar bilsinler ki ABDÜLHAMİT’i devirerek DEVLETİ çökertip milletimiz ve insanlık köleleşti. Şimdi de DOĞAL GAZIMIZA ÇÖKEREK İNSANLIĞIN SON KALESİNİN çökertilmesine hizmet ederler şayet Emperyalizmin dili ile hareket ederlerse Dün Abdülhamit’e ve Devlete ihanet edenler neredelerse, onlardan sonra bugün Altılı Masa himayesinde duranlar da tarih sahnesinde hesap verme köşesine çekilecekler.! Milletimizin vicdanında mahkum olacaklardır. Diyen Metin Külünk provakatif eylemlerin olacağı mesajını aylar önce millete haber vermişti.
Milletimizin vicdanında mahkum olacaklardır.

Metin Külünk Önceden haber vermişti.

AK Parti MKYK Üyesi Metin Külünk sosyal medyada daha önce yaptığı paylaşımlarda yurt içinde ve yurt dışında provokatif eylemlerin olacağını öngörmüştü.

Tecrübeli siyasetçi yaptığı paylaşımlarla nelerin olabileceğini önceden adeta haberdar etmişti.

Bu gün İsveç’te Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerim ’e yapılan provakatör eylemin ardından Metin Külünk’ün daha önceden yaptığı paylaşımlarda ne kadar haklı olduğu ortaya çıkıyor.

Metin Külünk önceki paylaşımlarında Türk Milleti ne neler hatırlatmıştı..

Metin Külünk ;

Aziz milletimiz,

Sömürgeci güçler bir kez daha Doğu Akdeniz’deki , Anadolu topraklarındaki, Karadenizdeki petrol ve doğalgaz ımıza çökmek istiyor ve bize ait zenginliklerin bir kez daha üstünü örtmek ve gasp etmek peşindedir.

Emperyalistler, “Kendi topraklarıma ve topraklarımın zenginliğine sahip çıkacağım!” diyen Sayın Erdoğan’ı devirmek için, içerdeki işbirlikçileri ile hareket halindeler.

2023 seçimleri, ya daha zengin müreffeh bir Türkiye için , Bağımsız bir Türkiye için; petrolümüze ve doğalgazımıza sahip çıkıp, zenginleştiğimiz ve daha güçlü refaha kavuştuğumuz bir Türkiye olacak Ya da bir kez daha sömürülen, bağımsızlığının üzerine ipotek konulmuş ve egemenlik haklarımızın elimizden alındığı bir Türkiye olacak.Seçim, bu seçimdir.

Yaşasın, her alanda Tam Bağımsız ve Yükselen Türkiye’miz

Dün de aynı Avrupa’nın ağzıyla Abdülhamit Han'a istibdat iftirası atarak içeride operasyon yapanlar ve onların işlerini kolaylaştırmak için fetva verenler vardı. Abdülhamit Han ise petrolü bulmuş, otomobili fark etmiş, eğitimi yenilemişti.

Türkiyenin önünün açılması için her türlü adım atılıyordu. Ancak ona din ve dindarlık adına Batılı işgalcilerin ağzı ile istibdatçı diyenler, onun düşürülmesi için fetva verenler, onun hakkında hak etmediği cümleler kullananlar, bu ülkenin 200 yılına mal oldular, ve 200 yıldır insanlık büyük acılar yaşıyor. Ve hepsi sonrasında elbette üzüldüler pişman oldular ama kaybeden koca devlet ümmet ve insanlık oldu.

Şimdi bugün de din ve dindarlık adına, İslamcılık dili üzerinden TIPKI EMPERYALİSTLERİN kullandığı dili kullanarak ÖZEL SOHBETLERİNDE KONUŞMALARINDA CEMAATLERİNDE ERDOĞAN düşmanlığı yapanlar bilsinler ki ABDÜLHAMİT’i devirerek DEVLETİ çökertip milletimiz ve insanlık köleleşti.

Şimdi de DOĞAL GAZIMIZA ÇÖKEREK İNSANLIĞIN SON KALESİNİN çökertilmesine hizmet ederler şayet Emperyalizmin dili ile hareket ederlerse Dün Abdülhamit’e ve Devlete ihanet edenler neredelerse, onlardan sonra bugün Altılı Masa himayesinde duranlar da tarih sahnesinde hesap verme köşesine çekilecekler.! Milletimizin vicdanında mahkum olacaklardır.

Diyen Metin Külünk provakatif eylemlerin olacağı mesajını aylar önce millete haber vermişti.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yerelposta.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.